Kralengordijn STRESA 3 – 100×230 cm – Transparant, Zwart – Kunststof – La Tenda
149,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda deurgordijn STRESA 3 – in de maat 100x230cm – houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Luxe kralengordijn van Europese makelij in de originele kleurencombinatie ‘transparant op een zwarte draad’ die je nergens anders vindt. Het gordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook is een alu h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 6,1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 230 × 100 cm |
| Kleur | Noir, Transparant |
| Merk | La Tenda |
| Serie | STRESA 3 |
| Gordijntype | Kralengordijn |
| Staal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht | 6.1 kg |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡💡 |
| Geluid | 🔊🔊🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |
Komt terug in productcategorieën
Vliegengordijn
Vliegengordijn 100 cm breed
Vliegengordijn 100x230 cm
Vliegengordijn 230 cm hoog
Vliegengordijn kralen
Vliegengordijn kunststof kozijn
Vliegengordijn luxe
Vliegengordijn modern
Vliegengordijn op maat
Vliegengordijn plastic
Vliegengordijn transparant
Vliegengordijn voor buiten
Vliegengordijn voor dubbele deur
Vliegengordijn voor openslaande deuren
Vliegengordijn zwart



