Draadjesgordijn NAPOLI 2 – 120×230 cm – Transparant – PVC – La Tenda
149,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda vliegengordijn NAPOLI 2 in de maat 120x230cm houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Een gunstig geprijsd deurgordijn met een goede prijs-kwaliteit verhouding. NAPOLI 2 heeft een leuke gedraaide vorm en is transparant, dus het laat heel veel licht door. Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’-profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 7,1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 230 × 120 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | NAPOLI 2 |
| Gordijntype | Draadjesgordijn |
| Staal | |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | PVC |
| Gewicht | 7.1 kg |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Premium | ⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡💡💡 |
| Geluid | 🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |



