Hulzengordijn CAMPOS 1 – 140×230 cm – Creme – PE – La Tenda
209,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met dit La Tenda deurgordijn CAMPOS 1 in de maat 140x230cm houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Klassiek ‘hulzen’-gordijn van super degelijke kwaliteit, in de kleur crème. Volgens velen DE anti-insecten oplossing voor in de opening van uw tuindeur. Polyethyleen plastic hulzen en gegalvaniseerde metalen haakjes. Letterlijk ijzersterk! En daarom 4 jaar garantie. Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 12,7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 230 × 140 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | CAMPOS 1 |
| Gordijntype | Hulzengordijn |
| Staal | |
| Kleur | Creme |
| Materiaal | PE |
| Gewicht | 12.7 kg |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡 |
| Geluid | 🔊🔊🔊🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 4 jaar |
Komt terug in productcategorieën
Vliegengordijn
Vliegengordijn 140 cm breed
Vliegengordijn 140x230 cm
Vliegengordijn 230 cm hoog
Vliegengordijn beige
Vliegengordijn extra breed
Vliegengordijn hulzen
Vliegengordijn kunststof kozijn
Vliegengordijn op maat
Vliegengordijn plastic
Vliegengordijn retro
Vliegengordijn voor buiten
Vliegengordijn wit
Vliegengordijn zwaar



