Hulzengordijn CAMPOS 1 – 100×250 cm – Creme – PE – La Tenda
149,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met dit La Tenda deurgordijn CAMPOS 1 in de maat 100x250cm houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Klassiek ‘hulzen’-gordijn van super degelijke kwaliteit, in de kleur crème. Volgens velen DE anti-insecten oplossing voor in de opening van uw tuindeur. Polyethyleen plastic hulzen en gegalvaniseerde metalen haakjes. Letterlijk ijzersterk! En daarom 4 jaar garantie. Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 9,8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 250 × 100 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | CAMPOS 1 |
| Gordijntype | Hulzengordijn |
| Staal | |
| Kleur | Creme |
| Materiaal | PE |
| Gewicht | 9.8 kg |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 250 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡 |
| Geluid | 🔊🔊🔊🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 4 jaar |
Komt terug in productcategorieën
Vliegengordijn
Vliegengordijn 100 cm breed
Vliegengordijn 100x250 cm
Vliegengordijn 250 cm hoog
Vliegengordijn beige
Vliegengordijn extra lang
Vliegengordijn hulzen
Vliegengordijn kunststof kozijn
Vliegengordijn op maat
Vliegengordijn plastic
Vliegengordijn retro
Vliegengordijn voor buiten
Vliegengordijn voor dubbele deur
Vliegengordijn voor openslaande deuren
Vliegengordijn voor schuifpui
Vliegengordijn wit
Vliegengordijn zwaar



