Draadjesgordijn BELLANO 2 PRO – 90×210 cm – Taupe – PVC – La Tenda
139,95
Kies je maat
Betaal veilig met
BELLANO 2 in de maat 90x210cm is een zeer exclusief La Tenda PRO deurgordijn. Dit vliegengordijn is gemaakt van 9mm dikke gedraaide PVC-koord. Taupe, met middenin transparant, dus het laat licht door. Een echte Rolls Royce dus, in Italiaanse kwaliteit. Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 6,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 210 × 90 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | BELLANO 2 PRO |
| Gordijntype | Draadjesgordijn |
| Staal | |
| Kleur | Taupe |
| Materiaal | PVC |
| Gewicht | 6.6 kg |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡 |
| Geluid | 🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |
Komt terug in productcategorieën
Vliegengordijn
Vliegengordijn 210 cm hoog
Vliegengordijn 90 cm breed
Vliegengordijn 90x210 cm
Vliegengordijn draadjes
Vliegengordijn kunststof kozijn
Vliegengordijn luxe
Vliegengordijn op maat
Vliegengordijn plastic
Vliegengordijn Pro
Vliegengordijn taupe
Vliegengordijn voor caravan
Vliegengordijn voor dubbele deur
Vliegengordijn voor openslaande deuren



