Draadjesgordijn BARI 1 – 120×230 cm – Antraciet – PVC – La Tenda
139,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda deurgordijn BARI 1 120x230cm houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. BARI 1 is een stijlvol deurgordijn van soft-PVC koorden in een moderne kleur antraciet. In een unieke hippe typische vorm, en van de hoogste Italiaanse kwaliteit. Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 7,3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 230 × 120 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | BARI 1 |
| Gordijntype | Draadjesgordijn |
| Staal | |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | PVC |
| Gewicht | 7.3 kg |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡 |
| Geluid | 🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |



