Kralengordijn GENOA 2 – 90×210 cm – Grijs gemelleerd – Kunststof – La Tenda
129,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda deurgordijn GENOA 2 in de maat 90x210cm houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Luxe kralengordijn uit Italië, in een originele en unieke grijze marmer-look. De kralen zijn gemaakt van de beste kwaliteit, dus exclusief en er geldt 3 jaar fabrieksgarantie. Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 210 × 90 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | GENOA 2 |
| Gordijntype | Kralengordijn |
| Staal | |
| Kleur | Grijs gemelleerd |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht | 5 kg |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡 |
| Geluid | 🔊🔊🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |
Komt terug in productcategorieën
Vliegengordijn
Vliegengordijn 210 cm hoog
Vliegengordijn 90 cm breed
Vliegengordijn 90x210 cm
Vliegengordijn kralen
Vliegengordijn kunststof kozijn
Vliegengordijn op maat
Vliegengordijn plastic
Vliegengordijn voor buiten
Vliegengordijn voor caravan
Vliegengordijn voor dubbele deur
Vliegengordijn voor openslaande deuren



