Kettinggordijn ALUSAX 8 – 90×210 cm – Mat Zilver – Aluminium – La Tenda
169,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda vliegengordijn ALUSAX 8 in de maat 90x210cm houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Aluminium kettingen van Spaanse topkwaliteit. Geanodiseerd in de kleur mat-zilver, d.w.z. een proces dat aluminium langdurig beschermt en zo de levensduur verlengt. Kettinggordijnen zijn zeer geschikt voor restaurants, of gewoon voor in uw keuken, in de tuindeur en als room-divider. Het deurgordijn is voorzien van een solide alu bovenprofiel. Ook is een h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor de montage op of boven het deurkozijn.
Attributen
| Gewicht | 6,2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 210 × 90 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | ALUSAX 8 |
| Gordijntype | Kettinggordijn |
| Staal | |
| Kleur | Mat Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Gewicht | 6.2 kg |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡💡 |
| Geluid | 🔊🔊🔊🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |
Komt terug in productcategorieën
Vliegengordijn
Vliegengordijn 210 cm hoog
Vliegengordijn 90 cm breed
Vliegengordijn 90x210 cm
Vliegengordijn aluminium
Vliegengordijn ketting
Vliegengordijn kunststof kozijn
Vliegengordijn luxe
Vliegengordijn modern
Vliegengordijn op maat
Vliegengordijn voor buiten
Vliegengordijn voor caravan
Vliegengordijn voor dubbele deur
Vliegengordijn voor openslaande deuren
Vliegengordijn zilver
Vliegengordijn zwaar



