Draadjesgordijn SIENNA 2 – 100×230 cm – Grijs – PVC – La Tenda
109,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda deurgordijn SIENNA 2 in de maat 100x230cm houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Een gunstig geprijsd deurgordijn met een goede sluiting dankzij de dichtheid van 170 slierten per meter. Dit vrolijke gordijn in grijs en transparant laat veel licht door en is van Europese makelij. Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 6,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 230 × 100 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | SIENNA 2 |
| Gordijntype | Draadjesgordijn |
| Staal | |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | PVC |
| Gewicht | 6.6 kg |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡💡 |
| Geluid | 🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |
Komt terug in productcategorieën
Vliegengordijn
Vliegengordijn 100 cm breed
Vliegengordijn 100x230 cm
Vliegengordijn 230 cm hoog
Vliegengordijn draadjes
Vliegengordijn grijs
Vliegengordijn kunststof kozijn
Vliegengordijn op maat
Vliegengordijn plastic
Vliegengordijn voor buiten
Vliegengordijn voor dubbele deur
Vliegengordijn voor openslaande deuren



