Kettinggordijn ALUSAX 3 – 120×230 cm – Bruin – Aluminium – La Tenda
259,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda vliegengordijn ALUSAX 3 in de maat 120x230cm houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Aluminium kettingen van Spaanse topkwaliteit. Geanodiseerd in de kleur roest- bruin, d.w.z. een proces dat aluminium langdurig beschermt en zo de levensduur verlengt. Kettinggordijnen zijn zeer geschikt voor restaurants, of gewoon voor in uw keuken, in de tuindeur en als room-divider. Het deurgordijn is voorzien van een solide alu bovenprofiel. Ook is een h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor de montage op of boven het deurkozijn.
Attributen
| Gewicht | 9 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 230 × 120 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | ALUSAX 3 |
| Gordijntype | Kettinggordijn |
| Staal | |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Aluminium |
| Gewicht | 9 kg |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡💡 |
| Geluid | 🔊🔊🔊🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |
Komt terug in productcategorieën
Vliegengordijn
Vliegengordijn 120 cm breed
Vliegengordijn 120x230 cm
Vliegengordijn 230 cm hoog
Vliegengordijn aluminium
Vliegengordijn bruin
Vliegengordijn extra breed
Vliegengordijn ketting
Vliegengordijn kunststof kozijn
Vliegengordijn luxe
Vliegengordijn op maat
Vliegengordijn voor buiten
Vliegengordijn zwaar



