Draadjesgordijn RIMINI 3 – 120×230 cm – Blauw, Transparant – PVC – La Tenda
159,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda deurgordijn RIMINI 3 in de maat 120x230cm houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Een voordelig geprijsd vliegengordijn in transparant en blauw. Daarom laat het bijna 100% van het licht door. Stevig PVC koord in een licht gedraaide vorm. Uitstekende keuze. Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 7,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 230 × 120 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | RIMINI 3 |
| Gordijntype | Draadjesgordijn |
| Staal | |
| Kleur | Blauw, Transparant |
| Materiaal | PVC |
| Gewicht | 7.5 kg |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡💡💡 |
| Geluid | 🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |



