Draadjesgordijn PADOVA 3 – 140×230 cm – Zwart, Zilvergrijs – PVC – La Tenda
189,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda deurgordijn PADOVA 3 140x230cm houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Een modern en degelijk vliegengordijn in een ‘zwart met grijs’ gedraaide vorm. Het sluit goed af en laat weinig licht door. 170 koorden per meter. Een uitstekende keuze. Het deurgordijn PADOVA 3 is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 8,8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 230 × 140 cm |
| Kleur | Zilvergrijs, Zwart |
| Merk | La Tenda |
| Serie | PADOVA 3 |
| Gordijntype | Draadjesgordijn |
| Staal | |
| Materiaal | PVC |
| Gewicht | 8.8 kg |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡💡 |
| Geluid | 🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |
Komt terug in productcategorieën
Vliegengordijn
Vliegengordijn 140 cm breed
Vliegengordijn 140x230 cm
Vliegengordijn 230 cm hoog
Vliegengordijn draadjes
Vliegengordijn extra breed
Vliegengordijn grijs
Vliegengordijn kunststof kozijn
Vliegengordijn op maat
Vliegengordijn plastic
Vliegengordijn voor buiten
Vliegengordijn zilver
Vliegengordijn zwart



