Draadjesgordijn PADOVA 2 – 140×230 cm – Metallicbruin, Wit – PVC – La Tenda
189,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda deurgordijn PADOVA 2 140x230cm houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Een modern en degelijk vliegengordijn in een ‘bruin-metallic met wit’ gedraaide vorm. Het sluit goed af en laat weinig licht door. 170 koorden per meter. Een uitstekende keuze. Het deurgordijn PADOVA 2 is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 8,8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 230 × 140 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | PADOVA 2 |
| Gordijntype | Draadjesgordijn |
| Staal | |
| Kleur | Metallicbruin, Wit |
| Materiaal | PVC |
| Gewicht | 8.8 kg |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡💡 |
| Geluid | 🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |



