Draadjesgordijn LUCCA 3 – 100×230 cm – Wit – PVC – La Tenda
124,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda deurgordijn LUCCA 3 100x230cm houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Een effectief vliegengordijn van gedraaide soft-PVC slierten. De kleur van LUCCA 3 is wit, en binnenin transparant dus het laat ook daglicht door. Het is van Europese makelij. Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 6,1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 230 × 100 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | LUCCA 3 |
| Gordijntype | Draadjesgordijn |
| Staal | |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | PVC |
| Gewicht | 6.1 kg |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡💡 |
| Geluid | 🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |



