Draadjesgordijn LAZIO 2 – 90×210 cm – Groen, Bruin, Geel, Transparant – PVC – La Tenda
89,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda deurgordijn LAZIO 2 90x210cm houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Een populair anti vliegengordijn van uitstekende kwaliteit. LAZIO 2 heeft een gekleurde draad in de kern, maar is ook heel transparant dus je kijkt er gemakkelijk doorheen. Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 5,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 210 × 90 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | LAZIO 2 |
| Gordijntype | Draadjesgordijn |
| Staal | |
| Kleur | Bruin, Geel, Groen, Transparant |
| Materiaal | PVC |
| Gewicht | 5.5 kg |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡💡 |
| Geluid | 🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |
Komt terug in productcategorieën
Vliegengordijn
Vliegengordijn 210 cm hoog
Vliegengordijn 90 cm breed
Vliegengordijn 90x210 cm
Vliegengordijn bruin
Vliegengordijn draadjes
Vliegengordijn geel
Vliegengordijn goud
Vliegengordijn groen
Vliegengordijn kunststof kozijn
Vliegengordijn op maat
Vliegengordijn plastic
Vliegengordijn transparant
Vliegengordijn voor buiten
Vliegengordijn voor caravan
Vliegengordijn voor dubbele deur
Vliegengordijn voor openslaande deuren



