Draadjesgordijn CORTONA 3 – 90×210 cm – Transparant – PVC – La Tenda
129,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda deurgordijn CORTONA 3 – in de maat 90x210cm – houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Een zeer degelijk vliegengordijn, in de kleur transparant. Dit vliegengordijn is gemaakt van 9mm dikke gedraaide PVC-koord. Een echt stevige kwaliteit dus, uit Italië. Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 6,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 210 × 90 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | CORTONA 3 |
| Gordijntype | Draadjesgordijn |
| Staal | |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | PVC |
| Gewicht | 6.6 kg |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡💡💡 |
| Geluid | 🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |
Komt terug in productcategorieën
Vliegengordijn
Vliegengordijn 210 cm hoog
Vliegengordijn 90 cm breed
Vliegengordijn 90x210 cm
Vliegengordijn draadjes
Vliegengordijn kunststof kozijn
Vliegengordijn luxe
Vliegengordijn op maat
Vliegengordijn plastic
Vliegengordijn transparant
Vliegengordijn voor buiten
Vliegengordijn voor caravan
Vliegengordijn voor dubbele deur
Vliegengordijn voor openslaande deuren



