Draadjesgordijn BELLANO 5 PRO – 100×230 cm – Zilvergrijs – PVC – La Tenda
159,95
Kies je maat
Betaal veilig met
BELLANO 5 in de maat 100x230cm is een zeer exclusief La Tenda PRO deurgordijn. Dit vliegengordijn is gemaakt van 9mm dikke gedraaide PVC-koord. Zilvergrijs met middenin transparant, dus het laat licht door. Een echte Rolls Royce dus, in Italiaanse kwaliteit. Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 230 × 100 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | BELLANO 5 PRO |
| Gordijntype | Draadjesgordijn |
| Staal | |
| Kleur | Zilvergrijs |
| Materiaal | PVC |
| Gewicht | 8 kg |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡 |
| Geluid | 🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |
Komt terug in productcategorieën
Vliegengordijn
Vliegengordijn 100 cm breed
Vliegengordijn 100x230 cm
Vliegengordijn 230 cm hoog
Vliegengordijn draadjes
Vliegengordijn grijs
Vliegengordijn kunststof kozijn
Vliegengordijn luxe
Vliegengordijn op maat
Vliegengordijn plastic
Vliegengordijn Pro
Vliegengordijn voor buiten
Vliegengordijn voor dubbele deur
Vliegengordijn voor openslaande deuren
Vliegengordijn zilver



