Draadjesgordijn ASCONA 2 – 120×230 cm – Zwart – PVC – La Tenda
169,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda deurgordijn ASCONA 2 120x230cm houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Mix van artistieke kleuren op een enkele string. Gunstiger vindt je dit ACONA 2 populaire vliegengordijn nergens anders. De 170 koorden per meter staan garant voor een optimale afsluiting. Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 8,3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 230 × 120 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | La Tenda |
| Serie | ASCONA 2 |
| Gordijntype | Draadjesgordijn |
| Staal | |
| Materiaal | PVC |
| Gewicht | 8.3 kg |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡 |
| Geluid | 🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |



