Draadjesgordijn ASCONA 2 – 100×250 cm – Zwart – PVC – La Tenda
139,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda deurgordijn ASCONA 2 100x250cm houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Mix van artistieke kleuren op een enkele string. Gunstiger vindt je dit ACONA 2 populaire vliegengordijn nergens anders. De 170 koorden per meter staan garant voor een optimale afsluiting. Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 7,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 250 × 100 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | La Tenda |
| Serie | ASCONA 2 |
| Gordijntype | Draadjesgordijn |
| Staal | |
| Materiaal | PVC |
| Gewicht | 7.5 kg |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 250 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡 |
| Geluid | 🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |
Komt terug in productcategorieën
Vliegengordijn
Vliegengordijn 100 cm breed
Vliegengordijn 100x250 cm
Vliegengordijn 250 cm hoog
Vliegengordijn draadjes
Vliegengordijn extra lang
Vliegengordijn kunststof kozijn
Vliegengordijn luxe
Vliegengordijn op maat
Vliegengordijn plastic
Vliegengordijn voor buiten
Vliegengordijn voor dubbele deur
Vliegengordijn voor openslaande deuren
Vliegengordijn voor schuifpui
Vliegengordijn zwart



