Draadjesgordijn AREZZO 4 – 140×230 cm – Bruinmetallic, Wit, Beige – PVC – La Tenda
189,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda deurgordijn AREZZO 4 140x230cm houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. AREZZO 4 is een kleurrijk vliegengordijn van gedraaide soft-PVC slierten. Deze unieke moderne kleurstelling met metallic-bruin, wit en beige vindt je alleen bij het merk La Tenda. Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 8,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 230 × 140 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | AREZZO 4 |
| Gordijntype | Draadjesgordijn |
| Staal | |
| Kleur | Beige, Bruinmetallic, Wit |
| Materiaal | PVC |
| Gewicht | 8.5 kg |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡 |
| Geluid | 🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |



