Kralengordijn STRESA 2 – 140×230 cm – Blauw mix – Kunststof – La Tenda
219,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda deurgordijn STRESA 2 – in de maat 140x230cm – houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Luxe kralengordijn van Europese makelij in een originele en unieke gemeleerde ‘blauwe’ kleurencombinatie die je nergens anders vindt. Het gordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook is een alu h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 8,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 230 × 140 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | STRESA 2 |
| Gordijntype | Kralengordijn |
| Staal | |
| Kleur | Blauw mix |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht | 8.5 kg |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡💡 |
| Geluid | 🔊🔊🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |



