Kralengordijn STRESA 1 – 90×210 cm – Oranje mix – Kunststof – La Tenda
129,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda deurgordijn STRESA 1 – in de maat 90x210cm – houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Luxe kralengordijn van Europese makelij in een originele en unieke gemeleerde ‘oranje’ kleurencombinatie die je nergens anders vindt. Het gordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook is een alu h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 210 × 90 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | STRESA 1 |
| Gordijntype | Kralengordijn |
| Staal | |
| Kleur | Oranje mix |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht | 5 kg |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡💡 |
| Geluid | 🔊🔊🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |
Komt terug in productcategorieën
Vliegengordijn
Vliegengordijn 210 cm hoog
Vliegengordijn 90 cm breed
Vliegengordijn 90x210 cm
Vliegengordijn kralen
Vliegengordijn kunststof kozijn
Vliegengordijn op maat
Vliegengordijn oranje
Vliegengordijn plastic
Vliegengordijn retro
Vliegengordijn voor buiten
Vliegengordijn voor caravan
Vliegengordijn voor dubbele deur
Vliegengordijn voor openslaande deuren



