Kralengordijn ELBA 1 – 140×230 cm – Lichtgrijs – Kunststof – La Tenda
219,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda kralengordijn ELBA 1 – in de maat 140x230cm – houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Een degelijk vliegengordijn, gemaakt van kralen op een draad. Met een unieke typische vorm en van Italiaanse kwaliteit. In een zeer moderne transparante kleur licht-grijs. Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 8,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 230 × 140 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | ELBA 1 |
| Gordijntype | Kralengordijn |
| Staal | |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht | 8.5 kg |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡💡💡 |
| Geluid | 🔊🔊🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |
Komt terug in productcategorieën
Vliegengordijn
Vliegengordijn 140 cm breed
Vliegengordijn 140x230 cm
Vliegengordijn 230 cm hoog
Vliegengordijn extra breed
Vliegengordijn grijs
Vliegengordijn kralen
Vliegengordijn kunststof kozijn
Vliegengordijn luxe
Vliegengordijn modern
Vliegengordijn op maat
Vliegengordijn plastic
Vliegengordijn voor buiten



