Draadjesgordijn VINCI 1 – 90×210 cm – Transparant, Multi color – PVC – La Tenda
94,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda deurgordijn VINCI 1 90x210cm houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Een gunstig geprijsd deurgordijn met een goede sluiting dankzij de dichtheid van 170 slierten per meter. Dit VINCI 1 vrolijke gordijn heeft vele kleuren in zich, laat toch veel licht door en is van Europese makelij. Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 5,4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 210 × 90 cm |
| Kleur | Multi color, Transparant |
| Merk | La Tenda |
| Serie | VINCI 1 |
| Gordijntype | Draadjesgordijn |
| Staal | |
| Materiaal | PVC |
| Gewicht | 5.4 kg |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡💡 |
| Geluid | 🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |
Komt terug in productcategorieën
Vliegengordijn
Vliegengordijn 210 cm hoog
Vliegengordijn 90 cm breed
Vliegengordijn 90x210 cm
Vliegengordijn draadjes
Vliegengordijn gekleurd
Vliegengordijn kunststof kozijn
Vliegengordijn op maat
Vliegengordijn plastic
Vliegengordijn transparant
Vliegengordijn voor buiten
Vliegengordijn voor caravan
Vliegengordijn voor dubbele deur
Vliegengordijn voor openslaande deuren



