Draadjesgordijn TRENTO 1 – 140×230 cm – Grijs, Transparant – PVC – La Tenda
209,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda deurgordijn TRENTO 1 120x250cm houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Dit TRENTO 1 vliegengordijn biedt een uitstekende barrière tegen vliegende insecten dankzij de dubbele rij van in totaal 520 dunne transparante en grijze koordjes per meter. Een van onze bestsellers! Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 9,2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 230 × 140 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | TRENTO 1 |
| Gordijntype | Draadjesgordijn |
| Staal | |
| Kleur | Grijs, Transparant |
| Materiaal | PVC |
| Gewicht | 9.2 kg |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡 |
| Geluid | 🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |



