Draadjesgordijn CORTONA 2 – 100×230 cm – Wit – PVC – La Tenda
149,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda deurgordijn CORTONA 2 – in de maat 100x230cm – houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. Een zeer degelijk vliegengordijn, in de kleur wit. Dit vliegengordijn is gemaakt van 9mm dikke gedraaide PVC-koord. Een echt stevige kwaliteit dus, uit Italië. Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 230 × 100 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | CORTONA 2 |
| Gordijntype | Draadjesgordijn |
| Staal | |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | PVC |
| Gewicht | 8 kg |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡💡 |
| Geluid | 🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |
Komt terug in productcategorieën
Vliegengordijn
Vliegengordijn 100 cm breed
Vliegengordijn 100x230 cm
Vliegengordijn 230 cm hoog
Vliegengordijn draadjes
Vliegengordijn kunststof kozijn
Vliegengordijn op maat
Vliegengordijn plastic
Vliegengordijn voor buiten
Vliegengordijn voor dubbele deur
Vliegengordijn voor openslaande deuren
Vliegengordijn wit



