Draadjesgordijn AREZZO 2 – 120×230 cm – Bruin, Beige, Terra – PVC – La Tenda
159,95
Kies je maat
Betaal veilig met
Met La Tenda deurgordijn AREZZO 2 120x230cm houdt u irritante vliegen en andere insecten buiten de woning wanneer in het zomerseizoen de tuindeur open staat. AREZZO 2 is een kleurrijk vliegengordijn van gedraaide soft-PVC slierten. Deze unieke moderne kleurstelling met bruin, beige en terra vindt je alleen bij het merk La Tenda. Het deurgordijn is voorzien van een solide grijs gecoat aluminium bovenprofiel. Ook wordt gratis een aluminium h ‘stoeltje’- profiel bijgesloten voor eenvoudige montage op of boven het deurkozijn. Schroeven worden meegeleverd.
Attributen
| Gewicht | 7,3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 230 × 120 cm |
| Merk | La Tenda |
| Serie | AREZZO 2 |
| Gordijntype | Draadjesgordijn |
| Staal | |
| Kleur | Beige, Bruin, Terra |
| Materiaal | PVC |
| Gewicht | 7.3 kg |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Premium | ⭐⭐⭐ |
| Dichtheid | ✋✋✋✋ |
| Transparantie | 💡💡💡 |
| Geluid | 🔊 |
| Aluminium bovenprofiel | |
| Aluminium motage H-profiel | |
| Schroeven | |
| Garantie | 3 jaar |
Komt terug in productcategorieën
Vliegengordijn
Vliegengordijn 120 cm breed
Vliegengordijn 120x230 cm
Vliegengordijn 230 cm hoog
Vliegengordijn beige
Vliegengordijn bruin
Vliegengordijn draadjes
Vliegengordijn extra breed
Vliegengordijn kunststof kozijn
Vliegengordijn op maat
Vliegengordijn oranje
Vliegengordijn plastic
Vliegengordijn retro
Vliegengordijn taupe
Vliegengordijn voor buiten



